Uçan Sinekler İle Mücadele

sineklerle-mucadele

Uçan sinekler ile mücadele etmenin zorluğunu tahmin etmek zor olmayacaktır. Havada uçuşup duran ve dairesel hareketler ile etrafınızda dönen sinekler can sıkıcı olabiliyor. Türkçe’de dilimize pelesenk olmuş “Sinek küçüktür fakat mide bulandırır” ifadesi bu haşerenin var olduğu yerlerde yarattığı etkiyi anlatmaya bir örnektir. Güneşin kendini gösterdiği yaz aylarında meydana çıkan uçan sineklere birkaç neden yeterli olabilir. O nedenler;

  • Evlerinizde biriktirdiğiniz ve kötü kokulara neden olan çöpler,
  • Temizliğini düzenli bir şekilde yapmadığınız ve bakteri yuvasına dönen eşyalarınız,
  • Mutfak ve banyolarınızda yer alan açık gider boruları olabilir.

Bazen bu sebeplerin hiçbirine gerek duymadan çoğalma fırsatı bulan uçan sinekler ile mücadele etmek için büyüklerimizin başvurduğu yaygın fakat etkisiz yöntem sinek kovuculardır. Peşinden saatlerce koştuğumuz ancak yeni bir türünü kendine dahil ederek çoğalan sineklerden kurtulmak için yapılacak en doğru şey sinek ilaçlama operasyonudur. Bu konuda uzman sertifikalarına sahip olan firmamız bir telefon uzağınızda beklemektedir.

sineklerle-mucadele

sineklerle-mucadele

Sineklerden Kurtulmanın Yolu

Şöyle bir hafızanızı yoklayın… Çocukluk günlerinizden kalma mahallenizde büyük bir gürültüye ve heyecana neden olan sinek arabalarını hatırlayın. Belediyelerin belirli aralıklar ile yapmış olduğu bu uygulama sadece dışınızda çoğalan sineklere etkili idi. Fakat evinize yerleşen ve her geçen gün yayılan sinekler için asla yeterli bir uygulama olmadı. Özel sektörün böcek ilaçlama sektörüne el atması ile beraber evlerinizdeki haşereler yok olmaya başladı. Dolayısı ile hastanelerde böcek saldırıları sonucunda oluşan hastalıkların sayısı da azaldı. Azalan haşerelerden biri de şüphesiz uçan sineklerdir. Firmamızda uçan sineklere müdahale amaçlı;

  • Sıvı ilaçlama metodu
  • İzinli sinek ilaçları
  • Sinek ilaçlama konusunda deneyimli personeller yeterlidir.

Sinek ilaçlama faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve randevu talep etmek için şirketimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Sinek İlaçlama Maliyetli Midir?

Sinek ilaçlama maliyetli bir uygulama mıdır? Sorusunu servisimize yönlendiren müşterilerimize gerekli tüm bilgileri veriyoruz. Firmamız maddi kazançtan önce müşteri memnuniyetine önem verdiği için sinek ilaçlama fiyatları ile ilgili indirimlere gitmektedir. Mekan ayrımı yapmadan toplumdaki bütün vatandaşlarına eşit hizmet vermeyi amaçlayan şirketimizin düzenlediği kampanyalardan faydalanmak için Çağrı Merkezimizi aramanız yeterlidir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir