Sanayi böcek ilaçlama

sanayi-bocek-ilaclama

Sanayi böcek ilaçlama, Gün içinde insanların en sık karşılaştığı canlı türü olan böceklerin sayısı 6 ila 10 milyon arasında değişmekle birlikte türünün de 700 olduğu bilinmektedir.

Böcek ilaçlama nasıl olmalıdır?

Her geçen gün artan böcek sayısı etrafımızı kaplamış durumdadır. Doğal yaşamda ekolojik dengeye büyük ölçüde yararı olan bu canlılar kişisel alanlarımıza dahil olduklarında inanılmaz boyutta zararlıdır. İnsanlarla temasları sonucunda ölümcül olabilecek riskler barındıran böceklerden kendimizi ve özellikle çocukları korumalıyız. Öncelikle kişisel alanlarımızı son derece hijyenik tutmalı; mutfak ve banyoların ıslak kalmamasına, mutfak dolaplarının düzenli olarak silinmesine, kapı ve pencere kenarları hijyenine dikkat etmek gerekir.

sanayi-bocek-ilaclama

sanayi-bocek-ilaclama

Böcekler ev, iş yeri hastane , okul, fabrika, restoran gibi toplu yaşam alanlarımıza kanalizasyon borularından, kapı ve pencelerden, eskimiş çatlaklardan vb. yollardan girebilir. Doğal yöntemlerle haşereleri buralardan uzak tutmak neredeyse imkansızdır; aksine zaman kaybından ötürü böcek sayısında artış olacağı için istila haline dönüşebilir. Haşerelerle mücadele de en etkili yöntem böcek ilaçlama firmalarından alınan yardımdır.

Bayrampaşa böcek ilaçlama olarak Esenler Sanayi’de de en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla  faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Profesyonel ilaçlama ekibimiz tarafından şikayetçi olunan alana gelinerek alanın büyüklüğü, böcek yapısı ve direnci, böcek sayısı tespit edilir. Bu tespit sonrasında uygulama işlemine geçilir. İlaçlama esnasında çevrede istenilmeyen hiçbir canlıya zarar verilmez.

Ekip lideri tarafından yapılması gerekenler sorumlu kişiye aktarılır. Düzenli periyotlar halinde tekrarlanması gereken ilaçlama işlemi sonrasında hiçbir haşere probleminiz kalmayacaktır. Kişisel veya toplumsal alanlarınızda sizde haşere probleminden şikayetçiyseniz 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimize ulaşıp gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçlar tamamen böcek ve haşerelere yönelik olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Bu yüzden çevreye ve insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur. Erken önlem alınmadığı takdirde çok ciddi bir takım hastalıklara sebebiyet verebilirler. Bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, bağırsak enfeksiyonları, AIDS, fil hastalığı, sıtma, tifüs, dizanteri, sarı humma, dang humması, zika, mide hastalıkları, akciğer kanamaları…vb

İlaçlama fiyatları böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir