Pire İlaçlama

pire-ilaclama

Pire ilaçlama her dönemde ve bütün mekanlarda uyguladığımız bir metottur. Yılın her mevsimi gerçekleştirdiğimiz, pire ile mücadele işlemleri yaşam alanlarında kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. İşlemlerimizin tümü, her alanda başarılı sonuçlar sağlamakta ve uzman personeller eşliğinde yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığından onaylı pire ilacı ile yaptığımız pire ilaçlama çalışmaları, halk ve çevre sağlığını korumak için yapılmaktadır.

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlaması nasıl yapılır? Pire ilaçlaması, farklı yöntemler ve tekniklerle yapılmaktadır. Yaşam alanlarınızda bulunan türlerine göre, yapılan uygulama farklılık göstermektedir. Uzman personellerimiz,  hangi haşere türü üzerinde, hangi uygulamanın yapılacağını bilmektedir. Yapılan uygulama, alana göre farklılık göstermektedir. Kokulu veya kokusuz yöntemlerle yapılan uygulamalar, pireden kurtulmak için başarılı olunmasını sağlamaktadır. Uzman personellerimiz, sıvı pire ilacı kullanarak, parazitler üzerinde tam hakimiyet sağlamaktadır. Pire ilaçlama firmaları, alanında uzman bir kadroya sahip olmalıdır. Personellerini, eğitimden geçirdikten sonra hizmet vermeli ve hizmetlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı pire ilacı kullanmalıdır.

pire-ilaclama

Pirelerin Zararları

Pirelerin zararları yazımızı okuduğunuzda bu haşerelerden nasıl bir an evvel kurtulmanız gerektiğini anlayacaksınız. Pirelerin zararları anlatılırken aslında özellikleri de sıralanmış olacak. İşte pirenin zararları;

  • Hareketlerini, zıplayarak sağlayan pireler, insanların, evcil hayvanların ve eşyaların üzerinde bulunabilirler.
  • Kan emerek beslenen, evcil hayvanların huzursuzlanmasına neden olan, kaşıntıya neden olan, insanların yaşam kalitesini düşüren pirelerden kurtulmak gerekmektedir.
  • Gözle görülemeyen pireleri yakalamanız ya da pire ile mücadele etmeniz mümkün değildir.
  • Hayvanların sırt bölgelerine yapışarak tüylerinin dökülmesine ve yaralara neden olur.

Pirelerin zararı ile baş etmek için yaşam alanlarında kapsamlı olarak, ilaçlama yapılmalıdır. Uzman kişilerin gerçekleştirdiği pire ilaçlama işlemi ile huzurlu ve sağlıklı alanlarda yaşamanız mümkündür.

İlaçlama Hangi Mevsimde Yapılmalıdır?

İlaçlama hangi mevsimde yapılmalıdır? Pire ilaçlama işlemi, yılın her dönemi yapılabilmektedir. Türlerine göre bulundukları alan farklılık gösteren parazitler, yaz ve kış aylarında insan sağlığı açısından bir tehdittir. Ancak, yaz aylarında, müşteri temsilcilerimize gelen randevu telefonlarında artış gözlenmektedir. Bunun nedeni ise, yaz aylarında açık alanlarda bulunan insan sayısında artış olmasıdır. Doğal yaşam alanlarında, insanlar tarafından rahatsız edilen parazitler, saldırıya geçmektedir. Aynı zamanda bu parazitlerin, üreme dönemleri bahar ayları olduğundan, yaz aylarında daha çok karşımıza çıkmaktadır.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları, piyasadaki en düşük ücretlerdir. Türkiye standartlarının üzerinde, uygulamalarda bulunan şirketimiz ekonomik fiyatlarla uygulama yapmaktadır. Pire ilaçlama fiyatları hesaplanırken bizler için önemli olan 3 ana unsur vardır. Bunlar;

  • Pirenin miktarı
  • Alanın büyüklüğü
  • Kullanılacak pire ilacı miktarı

Pire ilaçlama fiyatları için uyguladığımız indirimli fiyatlardan yararlanmak ve bütçesiniz korurken haşerelerden de arınmak için Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir