Pire İlaçlama Fiyatları

pire-ilaclama-fiyatlari

Pire ilaçlama fiyatları ne kadar diye telaşla tarafımızı arayan müşterilerin en büyük korkularından biri de yüksek meblağlar ödeyeceklerini zannetmeleridir. Baştan şunu belirtmek gerekir ki böcek ilaçlama operasyonunu kar elde etmek için değil vatandaşların sağlığını tehlikeye atan bu unsurların ortadan kaldırılması için yapıyoruz. Pire gibi vatandaşların en sık mücadele etmek zorunda kaldığı haşerelerde maliyetler hesaplanırken belirli bir metoda başvurulur. Pire ile mücadele etme aşamasında yüzlerce operasyonun altına imza atmış firmamızda ücretlendirmeler;

  • Pirenin çoğalma hızına
  • Bulunduğunu yerin büyüklüğüne
  • İşlem sırasında kullanılacak pire ilacı miktarı

Unsurları etrafında şekillenir. Pire ilaçlama fiyatları maliyetlerinden korkmadan uzman ekiplerimizden kaliteli hizmet almanın ayrıcalığına ulaşabilirsiniz.

pire-ilaclama-fiyatlari

pire-ilaclama-fiyatlari

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlama nasıl yapılır? Pire ilaçlama çalışmasını bizler ULV dediğimiz özel püskürtmeli cihazlar ile yapmaktayız. Havada uçuşan ve görülmekte güçlük çekilen pirelerden kurtulmak için ürettiğimiz ULV cihazında sıvı ilaçlar kullanılır. Açık ya da kapalı alan fark etmeden yukarıya doğru püskürtülen ilaçlar pirelerin teker teker yere dökülmesini ve etkisiz hale gelmesini sağlar. Yere dökülmüş olan pire ve ilaç kalıntıları ortamdan kaldırıldıktan sonra yapılacak en acil iş havalandırma olacaktır. Çünkü pireler için etkili olan kokulu ilaçlar çok etkilidir ve dağıtılmadan gündelik yaşama dönülmemelidir. İlaçların eşyalarınız üzerine gelme ihtimaline karşılık personellerimiz alanı terk ettikten sonra hummalı bir temizlik yapmanız gerekecektir. Yapmış olduğunuz temizlik sırasında pire, ilaç ya da pirelerin bırakmış olduğu kalıntıların hepsi temizlenmiş olacaktır. Pire ilaçlama işleminde kurumsal kimliğinden ödün vermeden çalışan Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmamıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Pire İlaçlamada Gerekli Olan Malzemeler

Pire ilaçlamada gerekli olan malzemeler eksiksiz ve kalite olmalıdır. Bir malzemenin biri bile eksik olması ya da kalitesiz olması işlemin başarıya ulaşmasında engeldir. Firmamızda özel olarak üretilen ve haşerelerin imha edilmesinde kullanılan malzemeler;

  • ULV cihazı
  • Sıvı İlaçlar
  • Maske, tulum ve eldiven
  • Sağlık Bakanlığından onaylı pire ilacı

Sıralamış olduğumuz teçhizatlar ile uygulamaya koyulan pire ilaçlama operasyonuna %100 sonuç garantisi vermekteyiz. Bizleri iletişim numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz.

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir