Konsolosluk ilaçlama Fiyatları

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşamı tehdit eden,  küresel ısınma, kentsel dönüşüm, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle özellikle yaz aylarında çoğalan, yayılan tehlikeli organizmalardır.

Tehlike saçan böcek ve haşereler

Pire, kene, kırkayak, çıyan, mite, akar, fare, karınca, örümcek, salyangoz, kertenkele, akrep, güve, tatarcık, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, kulağakaçan…vb

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları

Böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle müdahale etmeniz zordur bu nedenle mutlaka profesyonel ve yasal hükümlere dayanarak çalışan güvenilir bir  ilaçlama şirketinden destek almanız doğru olacaktır. Piyasada satılan değişik markalardaki böcek ilaçlarının geçici faydası dokunacaktır çünkü böcek ve haşereler birkaç gün sonra tekrar ortaya çıkabilir.

Bayrampaşa Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere hizmet sunan, profesyonel, kesin çözüm sunan, kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış güvenilir bir ilaçlama şirketidir.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel, konsolosluk ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Bayrampaşa böcek ilaçlama şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçlar tamamen böcek ve haşerelere yönelik üretilmiştir bu yüzden çevreye ve insanlara karşı bir zararı yoktur. En çok nemli ve karanlık yerleri severler. Mutfak, banyo, depo, bodrum ve zemin katlar…vb yerlerde yaşarlar.

Erken önlem alınmadığında ciddi bazı hastalıklara neden olurlar böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, zika. Sarı humma, dang humma, lenf hastalıkları, verem, veba, hepatit, sıtma, tifüs, AIDS, fil hastalığı…vb

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir