Bayrampaşa Kocatepe Fare İlaçlama

bayrampasa-kocatepe-fare-ilaclama

Özellikle yağışlı havalarda ortaya çıkan fareler, ev ve iş yerlerine girerek insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu istilalar özellikle alçak girişli evlerde, bahçe içinde ya da ağaçlık alanlara yakın bulunan konutlarda görülmektedir. Tıbbi açıdan pek çok sıkıntıya yol açan bu sorunu ortadan kaldırmak adına en kesin çözüm fare ilaçlama uygulamalarıdır. Bu hususta gerçekleştirilen bireysel ilaçlama yöntemleri haşere oluşumunu kalıcı olarak ortadan kaldırmayacağı gibi yanlış uygulama halinde çeşitli riskleri de beraberinde getirir. Bu sebeple, kesin ve sağlıklı çözümler bulabilmek adına profesyonel ilaçlama firmalarıyla çalışmak en sağlıklı hareket olacaktır. Bayrampaşa Kocatepe Fare İlaçlama firmasının ilaçlama uygulamaları; tüm haşereler üzerinde kesin etki sağlayarak haşere oluşumlarını kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.

En Etkili Fare İlaçlama Yöntemleri

Fare ilaçlamada kullanılan teknikler, ilkel ve modern yöntemler olarak ikiye ayrılmaktadır. İlkel yöntemler, kesin bir sonuca ulaştırmama riskinin yanı sıra sağlığı tehdit eden durumlara da yol açabilmektedir. Bunlar; yapışkanlı tuzak, fare zehri, fare kapanı ve benzeri uygulamalardır. İnsanların zehirlenme riskinin yanı sıra haşerenin acı çekerek ölmesine sebep olan bu yöntemler, hijyenik olmayan durumlara da sebep olmaktadır. Bu nedenle fare ilaçlamada modern ve gelişmiş tekniklerin uygulanması en sağlıklı yöntem olacaktır. Profesyonel ilaçlama ekipleriyle ilaçlama çalışmalarını gerçekleştiren Kocatepe Bayrampaşa Fare İlaçlama firması; modern fare ilaçlama yöntemlerinden yardım almakta olup teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve ilaçlama alanındaki tüm yeniliklerden faydalanmaktadır. Fare ile mücadelede kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış en kaliteli içeriğe sahip olup fareler üzerinde %100 etkiye sahiptir. Bu ilaçların haşereler dışında hiçbir canlıya zararı dokunmamaktadır. Fare ilaçlamada en çok tercih edilen yöntemler şunlardır;

  • Fare İstasyonu: En çok tercih edilen yöntemdir. Fareyi kısa süre içinde kendine çeken ve ölmesini sağlayan mum haldeki ilaç korunaklı özel bir kutunun içinde muhafaza edilir. Kutunun içine girerek ilacı yiyen fare susar ve su içmeye gittiği yerde ölür. Etkili ve pratik bir ilaçlama yöntemidir. Üstelik haşere için acısız bir ölüm şeklidir. Fare alanın dışında öldüğü için hijyenik açıdan da zahmetsizdir. Kısa sürede etkili sonuçlar sağlaması sebebiyle Bayrampaşa Kocatepe Fare İlaçlama ekiplerinin en çok tercih ettiği ilaçlama yöntemidir.
  • Sıvı İlaçlama: Sıvı haldeki ilacın tüm yüzeylere uygulanması şeklinde gerçekleştirilen bu ilaçlama yöntemi, alandaki haşere ve farelerin kısa sürede yok olmasını sağlar. Tüm böcek ve haşereler üzerinde etki gösteren bu yöntem fare ilaçlama ekiplerimiz tarafından en çok kullanılan tekniklerden biridir. İlaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir