Karafatma İlaçlama Nasıl Yapılır?

karafatma-ilaclama-nasil-yapilir

Karafatma İlaçlama Nasıl Yapılır? Hayatımızdaki varlıkları çok fazla olan karafatmalar neredeyse Türkiye’nin her yerinde her evde vardır. Bir hayli kolay türeyen bu canlılar özellikle mutfak dolaplarının içinde ve lavaboların alt kısımlarında yaşamaktadırlar. Onlar için en uygun olan yaşam şartlarını bu alanlar sağlamaktadır. Buralarda çok rahat bir şekilde yumurta bırakabilir, üreyebilir ve yaşayabilirler. Ve çok kısa süre içinde onlarca sayıya ulaşabilirler.

Karafatma ilaçlama için asla geçmişte annelerimizin terlikle üzerlerine vurmak gibi yanlış ve sonu olmayan bir mücadeleye kalkışmak boşuna ve gülünç bir çaba olacaktır.

Günümüz itibariyle modern teknoloji sayesinde uzmanlar tarafından laboratuvarlarda geliştirilen kaliteli ilaçlar ile karafatma ilaçlama çok daha etkin ve kesin bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şimdi ise profesyonel ekipler tarafından karafatma ilaçlama uygulamasının nasıl yapıldığını ve hangi yöntemler ile gerçekleştirdiğini sizlere aktaralım.

Karafatma İlaçlamada Kokusuz İlaçlama Yöntemi

Karafatmalar yaşam alanlarımızda cirit atmaya başladıkları andan itibaren çoğu insan onların siyah ve korkutucu görüntüsünden dolayı sinirleri bozulurcasına saç baş yolmaya başlarlar. Ancak bu türden bir şeyle karşılaştığınızda hiç bunları yaşamak zorunda değilsiniz.

Profesyonel bir karafatma ilaçlama firması ile irtibata geçerek kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Aldığınız bu hizmeti profesyonel ekip kokusuz ilaçlama ile gerçekleştirecektir. Bu ilaçlama yöntemi müşteriler arasında en sık tercih edilen yöntemdir. Çünkü insanların hayatında en ufak bir değişikliğe dahi sebep olmaz.

Bulunduğunuz alanı terk etmek zorunda kalmadan bu hizmeti alabilirsiniz. İlaçlama sonrasında en az 3 gün boyunca ıslak temizlik yapılmadığı takdirde işlem sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olur. Ve İlaçlama etkili olur.

Karafatma İlaçlamada Jel İlaçlama Yöntemi

Karafatma ilaçlama işleminde diğer bir profesyonel uygulama olan jel ilaçlama uygulaması genellikle böceklerin daha az yoğunlukta olduğu alanlarda kullanılan bir ilaçlama yöntemidir. Jel şeklinde adeta bir krem gibi hazırlanan bu ilaç kendi özel tabancası sayesinde pencere ve kapı pervazlarına sıkılmaktadır.

Bu jel kıvamında olan ilacın içindeki ham maddede böceklerin oldukça sevdiği şekerli bir zehir bulunmaktadır. Bu zehri tüketen böcekler çok kısa süre içinde hem de yuvalarında diğer böceklerle birlikte imha edileceklerdir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir