Kakalak böceği ilaçlama

kakalak-bocegi-ilaclama

Kakalak böceği ilaçlama, Hamam böceğinin bir başka türü olan kakalak böcekleri dünya üzerinde en çok üreyen canlılar arasındadır. Bayrampaşa böcek ilaçalama firması olarak diğer tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra kakalak böceği ilaçlama uygulaması de vermekteyiz.

Kakalak nasıl bir böcektir?

Bir dişi yılda ortalama 30 bin kakalak yumurtası bırakır. Hatta bazı dişi kakalakların yaşamları boyunca 1 milyon yumurta bıraktığı bilinir. Kakalak böceği son derece pis bir canlı olduğundan insanların yaşam alanlarına girdiğinde son derece tehlikeli olabilir.

kakalak-bocegi-ilaclama

kakalak-bocegi-ilaclama

Yaşadığı ortamlardan taşıdığı virüsü yaşam alanlarında açıkta bırakılan besinlerin üzerine konaklayarak, insanlara doğrudan veya dolaylı olarak hastalık bulaştırır.

Evlere genellikle bahar aylarında giren kakalak böcekleri mutfak ve banyo gibi alanlarda barınmayı tercih eder. Aynı zamanda nemli ve sıcak ortamlardan hoşlanır. Günde ortalama 20 saat barındığı alandan çıkmadan uyur. Kakalak böceğinin insanlara bulaştırdığı hastalıklar; dizanteri, verem, astım, gıda zehirlenmesi, antrax, alerjik reaksiyonlar, hepatit ve mantar görülebilir. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça alışkın olan kakalak böcekleri 30 gün boyunca açlığa ve susuzluğa dayanır. Aynı zamanda kafaları koptuğunda 1 hafta yaşamını sürdürür.
Bayrampaşa böcek ilaçlama firması olarak yıllardan beri insan sağlığını vizyon edinmiş bir anlayışla hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Kakalak ilaçlama uygulaması son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir ilaçlama çeşididir. İlaçlama ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip alanın büyüklüğünü ve kakalak böceğinin türünü tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir. Kakalak böceği ilaçlama sonrasında alanda uzun bir süre bu böcek türüne rastlamak olası değildir. Fakat sürekli olarak sterilize edilmiş bir ortam için diğer böcek çeşitleri gibi kakalak böceği ilaçlama uygulaması da belirli periyotlar halinde devam ettirilmelidir.

Sağlık Bakanlığından onaylı Bayrampaşa böcek ilaçlama firmamız tüm belge ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş insan ve etraftaki diğer hayvanların sağlığı için de zararsızdır.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda kakalak böceği ile problem yaşıyorsanız Bayrampaşa böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlama hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir