İstanbul Böcek İlaçlama

istanbul-bocek-ilaclama

İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz sektörün lider firmasıdır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine haşere ilaçlama hizmeti sunan firmamız, birçok şubesiyle görev başındadır. İstanbul’da haşere sorunu her mevsim görülen bir sorundur. Çünkü çok sayıda türe sahip olan böcekler yaz ve kış mevsiminde yaşayabilirler. İlaçlama ekiplerimiz yılın her ayında profesyonel ilaçlama hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. İstanbul böcek ilaçlama servisimiz, Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere tüm alanlara profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunar.

Güvenilir Ve Kaliteli İlaçlama Hizmeti

Güvenilir ve kaliteli ilaçlama hizmeti bulabileceğiniz en köklü ilaçlama firmasıyız. Her noktada ilaçlama servislerimiz bulunmaktadır. Beyoğlu böcek ilaçlama servisimiz tüm haşere ilaçlama konusunda hizmet sunmaktadır. Böceklerin varlığı küçük çocuk ve yaşlıların olduğu alanlarda daha fazla risk oluşturmaktadır. Çünkü haşereler mikrop ve bakteri taşıyan canlılardır. Bağışıklık sistemi düşük olan çocuk ve yaşlılar haşerelerin bırakmış olduğu mikrop ve bakterilerden çabuk etkilenmektedir. Bu nedenle böceklerin bulunduğu alanlar profesyonel ilaçlama firmaları tarafından ilaçlanarak dezenfekte edilmelidir. İstanbul böcek ilaçlama şirketleri tarafından sunulan hizmetin kalitesi oldukça önemlidir. Şirketimizde;

  • Böcek ilaçlama konusunda eğitimli ekipler
  • İnsan sağlığına zarar vermeyen kaliteli böcek ilaçları
  • Önce insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti anlayışı

Perspektifinde bir hizmet verilmektedir. İstanbul büyük ve metropol bir şehir olduğu için sektörde çok sayıda böcek ilaçlama şirketi yer almaktadır. Fakat tüm şirketlerin çalışma ruhsatı bulunmamaktadır. Korsan hizmet sağlayan bu gibi firmalar insan ve çevre sağlığını önemli ölçüde tehdit etmektedir. Böcek ilaçlama İstanbul şubelerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve belgelidir. Çalışma ruhsatına sahip olan ilaçlama firmalarımız için insan ve çevre sağlığı her zaman en önemli değerdir.

İlaçlaması En Çok Yapılan Haşere ve Fare Türleri

  • Türkiye’nin coğrafi konumu ve iklimi birçok haşerenin çoğalmasına neden olmaktadır. Haşerelerin neden olduğu hastalık ve zararlı etkilere karşı geliştirdiğimiz metotlar; akrep, çıyan, kene, yılan gibi tehlikeli haşereler üzerinde etki sağlamaktadır.
  • Haşere ve fare türleri arasında ayrım yapmadan hizmet sunan şirketimizde; hamam böceği, karınca, kırkayak, kertenkele, karafatma, tahtakurdu ve tahtakurusu haşeresinin istila ettiği alanlarda profesyonel metotlar uygulanır.
  • Hayatınızda karşılaşmayı belki de en son istediğiniz fare ve türleri olan; fındık faresi, tarla faresi, çatı faresi ve lağım faresine yönelik geliştirdiğimiz fare istasyonları teknikleri kansız ve modern bir uygulamanın ürünüdür.

 

 

 

 

 

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir