İlaçlama Firması

bocek-ilaclama-sirketleri

İlaçlama firması tabiri hayatımıza 90’lı yıllardan sonra girmeye başladı. Bayrampaşa Böcek İlaçlama firması olarak 20 yıla yakın süredir böcek ilaçlama sektöründe kendini geliştirmiş ve müşteri portföyü oluşturmuştur. Haşereler, hayvanlar aleminin oldukça fazla sayıya sahip olan türlerinden olmakla birlikte, hayvanlar familyasının yüzde 90’lık gibi bir alanına da sahiptir.

Dünyanın hemen her bölgesinde yaşamaya elverişli olan haşerelerin en çok sevdiği alanlar yeşil alanlar ve nemli alanlardır. Bu nedenle de ülkemizde de çok fazla yaşama imkanına sahiptirler.

Evdeki böceklerden kurtulmak için pek çok yol ve yöntem denense de böcek ilaçlama işlemleri dışındaki çoğu yöntem başarısız kalmıştır. Çünkü haşereler oldukça hızlı yumurtlayan ve çoğalan canlılardır. Evinizdeki bir haşere bile bir hafta içinde en az kendi türünden 20 haşerenin oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle de en garantili ve kesin sonuçları ilaçlama firması vermektedir. Peki, bu firmaların özellikleri ne olmalıdır?

 • En önemli özelikleri kurumsal olmalarıdır.
 • Güvenilir ve garantili sonuçları her haşere türü üzerinde sunmalıdır.
 • Kullandığı böcek ilaçları üzerinde Sağlık Bakanlığı onayı olmalıdır.
 • İlaçlama yapan kadrosu tecrübeli ve bu alanda eğitimli olmalıdır.
 • Akar, mayt, mite gibi en küçük ve gözle görünmeyen haşerelerle birlikte akrep, danaburnu, çıyan, yılan gibi haşerelerde de etki göstermelidir.
 • Sadece evlerde değil, bahçelerde, açık arazilerde ve hemen her alanda ilaçlama uygulamalarını yapabilmelidir.
 • Kullandıkları yöntem ve teknikler modern ve pratik olmalıdır.

Bu saydığımız özelliklerin tamamına ek olarak en güvenilir ve kaliteli özellikleri de tüm depertmanlarında ve bünyesinde bulunduran Bayrampaşa Böcek İlaçlama servisine dilediğiniz zaman, şikayet ettiğiniz haşere türü ne olursa olsun başvurabilirsiniz. Hizmetlerimiz 7/24 sağlanmakta ve işlemlerimiz garanti kapsamındadır.

 Böcek İlaçlamada Modern Yöntemler

Böcek ilaçlamada modern yöntemler kullanmak halkın sağlığına verilen değeri de gözler önüne serer. Bazen kontrolsüz yapılan bir böcek ilaçlama uygulaması haşerenin kendisinden daha zararlı olabiliyor. Örneğin; Sağlık Bakanlığı onayının bulunmadığı böcek ilaçları ile çalışan firmaların yaptığı ilaçlama sonrasında haşereler yok olmayacaktır. Yok olmayan bu haşereler çoğalma fırsatı bulacağından sayısını yüzlere dayandırabilecektir. Her yanı haşereler ile çevrili olan insanların sağlığı ciddi risk altında olacağından modern böcek ilaçlama yöntemleri kullanılması oldukça önemlidir. Halkın sağlığını her şeyin üstünde tutan firmamızda başvurulan böcek ilaçlama yöntemleri;

 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Sıvı İlaçlama
 • Fare İstasyonları
 • Kokusuz İlaçlama’dır.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firması olarak kaliteli ekibimiz ile haşere ve kemirgenleri ait oldukları sınırda tutuyoruz. Bu sınır kesinlikle doğal ortamdır. Modern hayatta işi olmayan haşereler ile mücadele etmek için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Haşereler

Haşerelerin yeryüzünde binlerce türü bulunmaktadır. Şekil itibari ile bir aşinalık yaratan haşereler özellikleri ile aslında bambaşka canlılardır. En temel özelliği insanoğlunun sağlığına zarar vermek olan haşerelere karşı mücadelemizi sürdürmekteyiz. Hizmet verdiğimiz haşereler;

 • Kapalı alanlarda genellikle yiyeceklerin bulunduğu yerlerde olan; hamam böceği, fare ve karafatma haşeresi modern teknikler sayesinde yok edilir.
 • Tekstil fabrikalarında görülen deri böceği, kalorifer böceği ve güve haşereleri kokulu ve kokusuz ilaçlama metotları ile yok edilebilmektedir.
 • Arıcılık yapılan bölgelerde mutlaka karşılaşabileceğiniz; yaban arısı ve uçan sinek, karar sinek sıvı ilaçlama metodu sayesinde etkisiz hale gelebilmektedir.
 • Son olarak yılan, akrep ya da kene yaşadığım yerde ne gezer düşüncesinin aksine her yerde karşınıza çıkabilecek bu haşereler için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Kurumsal marka kimliği ile bir telefon uzağınızda bekleyen firmamız yılın 365 günü hizmetinizdedir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir