Hamam Böceği İle Mücadele

hamam-bocegi-ile-mucadele

Hamam böceği ile mücadele herkesin hayatında karşılaştığı durumdur. Nasıl olmasın ki? Sabahları mutfağa girdiğinizde tezgah altında dolaşan hamam böceklerini gördükten sonra artık hayatınız eskisi gibi olmayacaktır.

Yiyeceklerime dadandı mı? Acaba buradan da geçti mi? Gibi aklınızı kurcalayan sorulara yanıt aramak vaktinizi almadan hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırmanız önemlidir. Fakat bu durumu bir türlü kabul etmek istemeyen ve çareyi kendi yöntemleri ile çözmeye çalışan vatandaşlarımızın başvurduğu çözüm yolları bazen çok tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor.

İnternette hamam böceği ile mücadele nasıl olur? Diye aratan ve karşısına çıkan her yöntemi uygulayan kişilerin yolunu tuttuğu yer aktarlar oluyor. Bitkisel karışımlar ile hamam böceğinin sonunu getireceğine inanan insanların büyük bir hevesle uyguladığı metotlar sonuçsuz kalmaktadır. Haşerelerin çoğalma hızı yüksek olduğu için uzatılan bu süreç haşerenin sayısını arttırmasına ön ayak olur. Bütün bu sorunları yaşamamak adına böcek ilaçlama firmaları arasında kendi markasını yaratmış Bayrampaşa Böcek İlaçlama servisimizi günün her saati arayabilirsiniz.

hamam-bocegi-ile-mucadele

hamam-bocegi-ile-mucadele

Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulunur?

Hamam böceğinden nasıl kurtulunur? Hamam böcekleri ile mücadelenin profesyonel bir iş olduğunu belirttik. O halde nasıl kurtulunacağına dair bilgileri de vermiş olalım. Hamam böcekleri jel ilaçlama yöntemi ile yok edilir. Jel ilaçlar uygulanırken;

  • Alan boşaltılarak sadece hamam böcekleri hedef alınır.
  • Eşyalarınızın ilaçtan etkilenmemesi için dolaplara kapatılması faydalı olacaktır.
  • Personellerimizin özel üretimi olan tabancaya benzer bir aleti kullanacağını göreceksiniz. Bu ekipman ile jel ilaçlar alana sürülür.
  • Hamam böcekleri kendi dışkısını ve birbirinin ölüsünü yiyen bir haşeredir. Tek bir hamam böceğinin ilaçtan etkilenmesi yeterlidir.
  • Ölen hamam böceği diğer türünün avı ve sonu olacaktır. Zehir haşereler arasında dolaşarak tek tek etkisini gösterir.
  • Var olduğu günlerde dışkı, salya ve kusmuklarını bırakan hamam böceklerinin kalıntılarını temizlemeden yaşam normale dönmemelidir.

İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında 20 yıllık bir geçmişe sahip olan firmamızın uzman kadrosundan destek almak için 7 gün 24 saat bizleri arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Haşereler

Hizmet verdiğimiz haşereler sadece hamam böceğinden ibaret değildir. Türkiye iklimi ve bitki örtüsü çeşitli olan bir ülke olduğu için baş ettiği haşere sayısı da fazla oluyor. Bu bağlamda hizmet verdiğimiz haşereler;

Fare, salyangoz, kertenkele, kalorifer böceği, tahtakurusu, kene, kırkayak, halı böceği, güve, sinek, yaban arısı, karafatma, akrep, tahtakurdu, karınca, bit, akar, çıyan, örümcek, lağım faresi, kulağakaçan, tespih böceği, sıçan, uyuz böceği.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir