Hakkımızda

Hakkımızda

Ekonomik hizmet veren Flamingo Böcek İlaçlama, uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir. Halk sağlığını koruma yönündeki adımlarımızı, yıllar önce atmış bulunmaktayız. Dünya standartlarında verdiğimiz hizmetlerle, rakiplerimize öncü olmaktayız.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmetler

Flamingo Böcek İlaçlama şirketimiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır. Halkımıza en iyi hizmeti verirken, halk sağlığını da düşünmekteyiz. İlaçlarımız, ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçmektedir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan ilaçlarla, haşere ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlarımız, farklı teknik ve yöntemlerle uygulanmaktadır. Haşerelerin türüne ve uygulama yapılan alana göre yöntemlerimiz özel olarak hazırlanmaktadır. Flamingo Böcek İlaçlama hizmetlerimiz, en iyi ekipmanlarla sağlanmaktadır. Ekipmanlarımızın tümü, en yeni teknolojide üretilmiştir. Şirketimiz gelişen teknoloji ile birlikte, kendini sürekli yenilemektedir.

Profesyonel Kadro

Kadromuz, profesyonellerden oluşmaktadır. Özel eğitimlerden geçen kadromuz, işini titizlikle gerçekleştirmektedir. Uzmanlarımız, haşerelerin anatomik ve sinirsel yapısına göre uygulamalarını hazırlamaktadır.

Dünya üzerinde binlerce haşere türü bulunmaktadır. Her birinin yapısı birbiri ile farklılık göstermektedir. Üzerlerinde etki edecek olan ilaç ta, farklılık göstermektedir. Personellerimiz bunun bilinciyle, kalıcı hizmet verirler.

Güler yüzlü personellerimiz, müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti, bizim için her şeyden önemlidir.

Flamingo Böcek İlaçlama hizmetlerimiz, aralıksız sürmektedir. Yılın 365 günü ve günün 24 saati sürmektedir. Böceklerden kurtulmak için başvurduğunuz firmamız, sizlerden gelen hizmet talebini anında değerlendirmeye almaktadır. Sizlere en yakın servisi yönlendirmektedir. Hizmet alanımız, ilçedeki tüm semtleri kapsamaktadır.

Sağlıklı alanlarda yaşamak için müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile bize ulaşın.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir