Gümüş Böceği Nerelerde Bulunur ?

gumus-bocegi-nerelerde-bulunur

Gümüş Böceği Nerelerde Bulunur ? Sorusunun kesin bir yanıtı yoktur çünkü bu haşere her an her yerde karşınıza çıkabilir. Gümüş böceği, ismini renginden dolayı alan, aynı zamanda balık böceği olarak da adlandırılan uzun antenlere sahip ve yassı bir haşere türüdür. Bu haşerenin oldukça gelişmiş türleri olduğu gibi daha küçük ve minik olanları da vardır ve genel olarak haşerelerin saçtığı hastalıkları ve mikropları bizlere bulaştırmaktadır. Gümüş böceğine kimi zaman kütüphane böceği de denilmektedir.

Gümüş böceği nerelerde bulunur?

gumus-bocegi-nerelerde-bulunur

gumus-bocegi-nerelerde-bulunur

  • Dünyanın hemen her yerinde olabilen bu haşere genellikle ev böceğidir.
  • Ülkemizde de iç ve kıyı kesimlerde sayı ve tür bakımından fazla olan gümüş böceklerini genellikle ya perdelerimizde ya duvarlarımızda ya da kitapların arasında görürüz.
  • Kütüphane böceği denilmesinin temel sebebi ise bu haşerenin kağıttan yapılmış hemen her şeyle beslenebilmesindedir. Kitap, defter, karton, kağıt, koli, kağıt poşet, duvar kağıdı gibi şeylerle beslenen bu haşere kitapların arasından sıklıkla çıkmaktadır.
  • Kağıtla beslenmesinin bir sonucu olarak da okullarda, kütüphanelerde, kitaplıklarda, kitap satıcılarında, kırtasiyelerde fazlasıyla bulunmaktadırlar.
  • Evlerde genellikle akar, mayt ve mite gibi organizmaların olduğu yerlerde fazlasıyla barınırlar.
  • Bu haşere pek çok haşere türü gibi nemli bölgeleri sevmektedir. Kıyı kesimlerde olan gümüş böcekleri genellikle daha gelişkin ve daha hızlıdır.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmamız sunduğu tüm hizmetlerle en garantili ve en güvenilir ilaçlama uygulamalarını siz değerli halkımıza sunmaktadır. Gümüş böceği ilaçlama sırasında kullandığımız böcek ilaçları ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanmakla birlikte, tüm uygulamalarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Böcek İlaçlama şirketleri arasında en kurumsal olan şirketimize çağrı merkezlerimiz üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gümüş Böceği İlaçlama Fiyatları

Gümüş böceği ilaçlama fiyatları şirketimizde hesaplanırken 3 ana faktör maliyetin hesaplanmasında etkili olur. İsmini sahip olduğu renkten alan gümüş böceği ile mücadele etmek için denenen amatör yollar sonu gelmeyen gereksiz bir uğraşıdır. Gümüş böceği ilaçlama işlemi ile kısa sürede yok ettiğimiz bu haşerelerden kısa sürede kurtulabilir, rutin yaşamanıza geri dönebilirsiniz. Şirketimizde gümüş böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Gümüş böceği sayısı + Gümüş böceği ilacı ölçüsü + Yayılan alanın büyüklüğü

Gümüş böceği ilaçlama fiyatlarımız bütün kesimlerin ödeyebileceği ekonomik maliyetlerden oluşur. Ev ilaçlama, hamam böceği ilaçlama ve pire ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı şirketimiz günün her saati hizmetinizdedir.

Gümüş Böceği İlaçlama Şirketleri

Gümüş böceği ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmamızda bütün haşereler ile mücadele edilmektedir. Uzman kadromuz işini pratik bir şekilde yaparken “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket etmektedir. Gümüş böceği ilaçlama şirketleri arasında referansları ile güvenirliğini ispat eden Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmamızı İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinden arayabilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir