Gümüş böceği ilaçlama

gumus-bocegi-ilaclama

Gümüş böceği ilaçlama, Bayrampaşa böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla yaşam alanlarına sızan tüm haşere türlerinde olduğu gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.

Gümüş böceği nasıl bir böcektir?

Gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli ve çok hızlı hareket kabiliyetine sahip canlılar arasındadır. Nemli, karanlık ve sıcak bölgelerde yaşamayı benimseyen bu canlılar insanların yaşam alanlarına genellikle dışarıdan getirilen kolilerin, kutuların veya kitapların içinden sızar. Mutfak, banyo, kiler, dolap, çatı ve bodrum katında barınır.

gumus-bocegi-ilaclama

gumus-bocegi-ilaclama

Gümüş böceği insanlara doğrudan zararı bulunmayan, fakat yaşam alanları içine girdiğinde maddi birçok olumsuzluğa neden olabilen bir böcektir. Ev ve iş yeri ortamında genellikle kitap, koli, duvar kağıdı, kumaş ve tahıl gibi ürünlerle beslenir. Dişi bir gümüş böceği, günlük ortalama 200 adet yumurta bırakır. Bu canlının yumurtadan çıkıp yetişkin halini alması ise 4 aylık bir süre zarfında gerçekleşir. Kişisel alanlarda pencere ve kapı kenarlarında, saat ve priz boşluklarında veya zamanla oluşmuş yarıkların içinde barınarak yumurtlar.

10 ay boyunca beslenmeden yaşamını sürdürebilen gümüş böceği zor yaşam koşullarına karşı dayanıklıdır. Ortalama yaşam süreleri 1 ve 3 yıl arasında değişmekle birlikte bu durum yaşam koşullarına göre 8 yıla ulaşabilir. 300 milyon yıldır varlıklarını sürdürdüğü bilinmektedir. Gümüş böceği kişisel veya toplumsal alanlara girdiğinde kısa süre içinde fark edilmezse yumurtlayarak, istila haline dönüşecektir. Hızlı hareket kabiliyetleri sayesinde insanlar tarafından kolayca yakalanamayan bu canlı sık sık yer değiştirebilir. Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceğine rastladığınızda vakit kaybetmeden ilaçlama firmalarından gümüş böceği ilaçlama uygulaması hizmeti almanız gerekir.

Diğer haşere türlerinde olduğu gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması hizmetlerinde de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. İlaçlamayı yürütecek olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm izinlere sahip olması gerekir. Bayrampaşa böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Bunun yanı sıra kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız Bayrampaşa böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması ile ilgili her türlü bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir