Fatih Böcek İlaçlama

fatih-bocek-ilaclama

Fatih böcek ilaçlama bölgesel faaliyetlerinin yanı sıra İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçe ve semtlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Böcek ilaçlama, özellikle son yıllarda büyük artış yaşanan sektörlerin başında gelmektedir. Çünkü ülkemizde haşere faaliyetleri, mevsimlere ve iklim koşullarına bağlı olarak hızla artmaktadır. Bu da pek çok ev ve iş yerinde ilaçlama uygulamaları yaptırmayı gerektirmektedir. İşte Fatih ilçemizde siz değerli halkımızı haşerelerden ve haşerelerin zararlarından koruyan Fatih Böcek İlaçlama firmamız alanın her zaman en yetkin firmasıdır. Firmamız yetkilileri günün her saati hizmetinizdedir.

İlaçlama Firmamızın Özellikleri

İlaçlama firmamızın özellikleri haşere mücadelesinde önemli bir işleve sahiptir. Zira haşere mücadelesinde en önemli ayağı ilaçlama firmasının kalitesi belirler. Bu nedenle çalışacağınız firmanın kaliteli olmasına çok dikkat etmelisiniz. Bu bağlamda firmamız;

  • Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylı ilaçlarla her zaman sizlerin sağlığını düşünerek faaliyet göstermekteyiz.
  • İlaçlarımız mühendislerimiz tarafından sık sık kontrol edilmektedir ve dozları en doğru şekilde onaylanmaktadır.
  • İlaçlama firmamız sizlere en kısa sürede hizmet vermektedir.
  • Personellerimizin hepsi alanının en deneyimli ve tecrübeli kişilerinden oluşmaktadır.
  • Müşteri temsilcilerimiz tarafından 24 saat kesintisiz hizmet verilemektedir.
  • En ekonomik fiyat politikamızla sizlerin her zaman yanındayız.

Kurumsal olmayan pek çok ilaçlama firması sadece ev, iş yeri gibi sınırlı alanlarda hizmet vermektedir. Fakat Böcek İlaçlama Fatih firmamız, en küçük noktadan en geniş alanlara kadar, herhangi bir ayrın yapmadan hizmet vermektedir. İster ev ve iş yerleri, ister okul, hastane, kışla, öğrenci yurdu, gemi, uçak, toplu taşıma araçları ya da özel araçlar, bahçeler, tarlalar, açık alanlar gibi her noktada hizmet vermektedir.

En Sık Şikayet Edilen Haşereler

En çok şikayet gelen haşerelerin başında elbette ülkemizde de sayıca fazla olan farklı haşere gruplarına ait olan hamam böceği ve fare gelir. Fakat sadece bu haşereler ile sınırlı hizmet vermeyen firmamızda gümüş böceği, tahtakurusu ve pire haşereleri ile yöntemler aracılığı ile kurtulunur. Çift halinde dolaşan akrep, ısırması sonucu insanların yaşamına son verebilecek güçte kene yine ölümcül riske neden olan yılan ve çıyan haşeresine karşı uyguladığımız sıvı ilaçlar kısa sürede sonuç almamızda en büyük yardımcımızdır.

Fatih böcek ilaçlama firmamız sizlere en nitelikli hizmetleri sunan bir ilaçlama şirketi olarak alanının en kaliteli ilaçlama servisi olma konumunu her zaman korumaktadır.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir