Fare İlaçlama

fare-ilaclama

Fare ilaçlama hizmetlerimiz, Bayrampaşa ilçesinde ekonomik fiyatlarla uygulanmaktadır. İlçede haşere sorununa çözümler üreten şirketimiz, aynı özveriyi kemirgenler üzerinde de göstermektedir.

İnsanlara ciddi anlamda zarar veren kemirgenleri, güvenilir yollarla kontrol altına almaktayız.  İlçe halkının sağlığı bizim güvencemiz altındadır. İlçe halkının sağlığını korurken, tecrübelerimizden yararlanmaktayız. Şüphesiz ki, Bayrampaşa fare ilaçlama şirketleri arasında, en iyisi biziz. Fare ilaçlama uygulamasında mekan ve zaman sınırlaması olmayan firmamızda;

 • Ev İlaçlama
 • Site İlaçlama
 • Apartman İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Okul İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama

Titiz bir çalışma ve modern yöntemler ile yapılmaktadır. Fare ilaçlama uygulamasında kullandığımız fare istasyonları tekniği ile fare leşi ile karşılaşmadan bu sorundan kurtulabilirsiniz. Psikolojinizin bozulmaması adına geliştirdiğimiz fare istasyonları tekniği ve aklınıza takılan tüm sorular için bizleri arayabilirsiniz.

Fareler Bize Nasıl Zarar Verir?

Fareler bize nasıl zarar verir? Farelerin zararları maddi ve manevi olarak ikiye ayrılmaktadır. Farenin yaşadığınız yerde olduğunu bilmeniz bile büyük bir travma yaşamanıza neden olabilir. Bulunduğu alana dışkı ve kusmuklarını bırakan farelerin bir kısmı insanlara saldırdığı gibi diğer kalan kısmı dışkıları ile mikroplarını bulaştırır. Fareler bize nasıl zarar verir? Sorusuna yanıt verecek olursak;

 • Farelerin zararı, güçlü dişleri yüzünden maddi olabildiği gibi, sağlıksal da olabilmektedir.
 • Besinlerimize ortak olan kemirgenler, bu şekilde bizlere çeşitli hastalıkları bulaştırabilirler.
 • Farelerden bulaşan hastalıklar, verem, tifüs, dizanteri, veba, sarılık gibi hastalıklardır.
 • Çok fazla çeşidi olan kemirgenleri, verdikleri zarar da türlerine göre değişmektedir. Örneğin tarla faresi, tarlalardaki ekinlere su geçişine engel olmaktadır. Bu şekilde, büyük bir maddi kayba neden olabilirler.
 • Lağım faresi de kanalizasyonlarda yaşamaktadır. Yaşam alanlarımıza tuvaletlerden geçiş sağlamaktadır. Bu alanlardaki zararlı bakterileri, bulunduğumuz ortamlara bu şekilde sokabilirler.
 • Bakterilerin bulunduğu alanlar şüphesiz ki, hastalıkların olduğu alanlardır.

Farelerin bulunduğu insanların bulunduğu alanların sağlığı büyük tehdit altındadır. Tek çözüm doğru yöntemlerle gerçekleştirilecek, fare ilaçlama işlemidir. Bunu da ancak, alanında uzman kişiler yapabilir.

Doğru İlaçlama Nasıl Yapılır?

Doğru fare ilaçlama nasıl yapılır? Fare ilaçlaması, uzman kişilerle yapılırsa başarılı sonuçlar doğuracaktır. Fare ile mücadele de yanlış uygulamalar, kemirgenler üzerinde kontrol sağlayamadığı gibi, sağlığınızı da tehlikeye sokacaktır. Kalitesiz ilaçlar, sonlunum yollarına büyük ölçüde zarar vermektedir. Bu yüzden, kaliteli hizmet veren yasal fare ilaçlama şirketleri tarafından destek almak gerekmektedir. Şirketimiz güvenilir hizmet almak istediğinizde, tercih edeceğiniz ilk şirkettir. Çünkü biz uygulamalarımızda, Sağlık Bakanlığından onaylı fare ilacı kullanmaktayız.

Çok çeşitli türleri bulunan kemirgenleri kontrol altına almak, profesyonellerin işidir. Türlerine göre farklı yaklaşımlarda bulunmak gerekmektedir. Çünkü kemirgenlerin, besin alanları, anatomik yapıları ve zararları türlerine göre değişkenlik gösterebilir. Sert dişleri bulunan kemirgenler, kendilerine karşı herhangi bir müdahalede bulunulduğu zaman saldırıya geçebilirler. Saldırıları sonucunda, insanların vücudu üzerinde büyük yaralar açabilirler. Yanlış fare ilaçlama işlemi büyük sorunlar yaratabileceği için işi profesyonellere bırakmak gerekmektedir.

 

Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ ve Yıldırım semtlerinde en uygun fiyatlarla hizmeti şirketimizden alabilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir