Evdeki Böceklerden Kurtulma Yolları

evdeki-boceklerden-kurtulma-yollari

Evdeki Böceklerden Kurtulma Yolları, Böcekler dünyanın her yerinde yaşama imkanı bulan haşerelerdendir. Bu nedenle de onlardan kurtulmak için yapılması gereken pek çok yol ve yöntem denenmiştir. Fakat bahçelerde, sokaklarda ya da dışarıda herhangi bir mekanda bulunan böcekler çok fazla bizlere rahatsızlık vermese de genellikle evlerimizde, yeme içme işletmelerinde bulunan böcekler bizleri oldukça huzursuz etmektedirler.

Peki, evdeki böcekten kurtulma yolları nelerdir?

evdeki-boceklerden-kurtulma-yollari

evdeki-boceklerden-kurtulma-yollari

 • Evin temizliğine dikkat ederek ve evi sık sık temizleyerek,
 • Böceklerin evimize giriş yerlerini kontrol altına alarak,
 • Evlerin içinde çöp bekletmeyerek ve yemek kırıntılarını temizleyerek,
 • Bir haşere bile evin içinde olsa iyi bir ilaçlama firmasına evi ilaçlatarak,
 • Haşere yumurtalarının eve girişini önleyerek,
 • Periyodik ilaçlama uygulamaları yaptırarak bu haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Evdeki böceklerden kurtulma yolları için alacağınız kısmi önlemler asla kesin sonuç vermeyecektir. Evdeki böceklerden kurtulmak için profesyonel ev ilaçlama uygulaması yaptırmalı ve sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmalısınız.

Evdeki Böcekler İle Mücadele

Evdeki böcekler ile mücadele ederken uygulanan geleneksel yöntemler sonuç vermemekle beraber haşerelerin sayısının yükselmesine neden olur. Evdeki böceklerden kurtulmak için profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli ve ev ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Hemen her evde şikayet edilen haşerelerden bazıları şöyledir: Kalorifer böceği, hamam böceği, kakalak, pire, bit ve fare türleri, sinek türleri, kırkayak, tespih böceği, gümüş böceği, halı böceği, akar, mayt ve mite, uyuz böceği gibi. Evdeki böcekler ile mücadele için uyguladığımız ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Özellikle eve giren böceklerden kurtulmak için mutlaka böcek ilaçlama işlemleri yapılmalı, haşerelerin sağlığınız üzerinde yarattığı olumsuz etkiden bir an önce kurtulmalısınız. Bayrampaşa’da böcek ilaçlama hizmeti olarak sunduğumuz hizmetlerimizle en az 70 türden haşere üzerinde en kaliteli ilaçlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Bayrampaşa İlaçlama firmamıza ulaşmak için bizleri çağrı merkezlerimiz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken 3 ana unsur ücretin belirlenmesinde etkili olur. Özel yaşam alanımız olan evlerimizde haşerelerin varlığı sağlığımızı tehdit ederken psikolojik rahatsızlığa neden olur. Hiç kimse evinde nereden çıkacağı belli olmayan haşereler ile yaşamak istemez. Bu bağlamda firmamızda ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • Evinizin büyüklüğü + Evdeki böceğin türü + Haşereye göre değişen böcek ilacı miktarı

Toplamı sonuca ulaşmamızı sağlar. Ev ilaçlama fiyatları ve haşereler ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı günün her saati arayabilir, uygun ödeme koşulları ile haşereleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir