Ev ilaçlama

ev-ilaclama

Ev ilaçlama, evlerinizde yuva kuran böcekler evinizi istila etmeden, yaşam alanlarınızı kontrol altına almaktadır. Böcekler, hızla üreyen canlılardır. Bu sebeple, böcek ilaçlama işlemi aksatılmadan yapılmalıdır. Şirketimiz uygun fiyatları ile sizlere fırsatlar sunmakta, kısa süre içerisinde hizmet almanızı sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz 7/24 sürmektedir. Aralıksız işlem yaparak, yaşam alanlarınızda dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Fare ilaçlama hizmeti de vererek, zararlı canlı türlerine karşı sizleri korumaktayız. Kendimizi en rahat hissettiğimiz yaşam alanımız evlerde haşerelerden kurtulmak için güvenilir bir firma ile çalışmak önemlidir.

Sıradan bir firma ile çalıştığınızda haşerelerden kurtulmadığınız gibi ekonomik zarar uğrarsınız. Bunun için 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten Bayrampaşa Böcek İlaçlama firmamızı arayarak bizimle iletişime geçebilir, uygun ödeme koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev ilaçlama nasıl yapılır? Evde ilaçlama işlemi, uzman personeller eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Uzman personellerimiz, haşere ve fare türüne özgü yöntemlerle işlem yapmaktadır. Zira böceklerin fiziksel yapıları birbirine benzemediği gibi sinirsel yapıları da benzememektedir. Üzerilerinde etki sağlayacak olan ilaç, farklı teknik ve yöntemlerle uygulanmaktadır. Sıvı, kokusuz, jel ve kokulu ilaçlarla haşere ile mücadele etmekteyiz. Böcek ilaçlama yöntemlerimizi başlıklar altında toplayacak olursak;

ev-ilaclama

ev-ilaclama

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Yöntemlerimizde kullanılan ilaçlar, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Yöntemlerimizin tümü ekonomik koşullarda uygulanmaktadır.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar belirleyici rol oynar. Ev ilaçlama işlemleri, sağlığını koruma altına almak için gerçekleştirilmektedir. Çünkü böcekler, sağlığınıza zarar vermektedir. Özellikle evde bulunan böceklerin, insan sağlığına zararı da büyüktür. Evlere bakteri sokanlar, böceklerdir.

Böcekler, bakterilerin bulundukları alanlarda yaşamaktadır. Evlerimize zararlı bakterileri ve salgın hastalıkların virüslerini sokmaktadırlar. Bebeklerin bulundukları evlerde böceklerin bulunması çok tehlikelidir. Zararlı bakteriler,  vücut direnci zayıf olan bebeklerin hastalanmasına neden olurlar. Aynı zamanda, gelişimlerini de kötü orada etkilerler. Böceklerden kurtulmak ve sağlıklı alanlarda yaşayabilmek adına, şirketimizden ev ilaçlama hizmeti almalısınız. Firmamızda ev ilaçlama fiyatları oluşturulurken;

  • Haşerenin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Uygun ödeme seçeneklerimiz ile sizlere daima en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. İlaçlama yaptığımız haşere türleri; Kalorifer böceği, sinek, sivrisinek, tahtakurdu, tatarcık, yılan, kırkayak, lağım faresi, kulağakaçan böceği, fındık faresi, Alman hamam böceği, gümüş böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, kertenkele, bit, kakalak, örümcek, çıyan, kör fare, karınca, mite, yaban arısı, teşbih böceği, akrep, hamam böceği, salyangoz, kene, pire, uyuz böceği, ev faresi, eşek arısı, çatı faresi, mayt, halı böceği, güve, tahtakurusu, çekirge, karafatma, akar, pamuk faresi.

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir