Böcek İlaçlama

bahce-ilaclama

Böcek ilaçlaması sırasında oluşabilecek tüm tehlikelere karşı önceden önlem alındığı için ilaçlamanın hiçbir şekilde insanlara, hayvanlara, bitkilere ve çiçeklere zararı olmaz.  Böcekler insanların yaşam alanlarını istila eden, sağlıklarını bozan zararlılardır. Bu zararlı canlılardan, böcek ilaçlama hizmeti alarak kurtulabilirsiniz. Alacağınız hizmetleri profesyonel firmalardan sağlarsanız, kalıcı sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz. Bayrampaşa’da böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız, kurumsal firma özelliği taşımaktadır. Sunduğu kaliteli hizmetlerle, ilçe halkının sağlığını korumaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları kullanarak, böceklerden güvenli yollarla kurtulmanızı sağlamaktayız.

Güvenilir Yollarla Kontrol Altına Aldığımız Böcekler

Güvenilir yollarla kontrol altına aldığımız böcekler; Kalorifer böceği, halı böceği, akrep, eşek arısı, sivrisinek, güve, mite, uyuz böceği, yılan, mayt, salyangoz, kertenkele, kene, kırkayak, yaban arısı, ev faresi, çekirge, kulağakaçan böceği, sinek, tatarcık, gümüş böceği, hamam böceği, kakalak, pire, çıyan, bit, tahtakurusu, lağım faresi, akar, tahtakurdu, teşbih böceği, karınca, örümcek.

  • Kokusuz İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Tekniğimizde böcek ilacı kullanarak, etkili sonuçlar sağlamaktayız. Birçok böcek ilaçlama firması bu ilaçları kullanmaktadır. Ancak önemli olan ilaçları, doğru tekniklerle ve doğru dozda kullanabilmektir. Böcek türleri üzerinde etki sağlayan ilaçlar, farklılık göstermektedir. Her haşerenin sinir sistemi bir değildir. Önemli olan, haşerelerin doğru yöntemlerle kontrol altına alınmasını sağlamaktır. Uzmanlarımız, haşereler üzerinde farklı ilaçlar ve yöntemlerle işlem yapmaktadır.

Böcekler Nasıl Beslenir?

Böcekler nasıl beslenir? Böcekler, insanların yediği her şeyle beslenebilmektedir. Besinlerimizin tümüne ortak olabilmektedirler. Bu şekilde besinlerimize bakteri bulaştırarak, sağlığımızı tehlikeye atabilirler. Böcekler, insan artıkları ile beslenebilmektedir. Çöp konteynırlarının etrafı, çeşitli haşere türleri ile dolmaktadır. Buradaki bakterileri ve çeşitli virüslerini yaşam alanlarımıza sokabilirler. Bazı haşere çeşitleri;

  • Yünlü ürünleri yiyebilmektedir.
  • Koltuk, çarşaf, yastık kılıfı, halı gibi ürünleri ve kıyafetlerimizi kemirebilirler.
  • Bazıları ise ahşap malzemelerden oluşan ürünlerle beslenmektedir.
  • Evlerimizde bulunan ahşap ürünleri tahrip ederek, maddi açıdan zarara neden olabilirler.

Çeşitli hastalıkların yayılmasını sağlayan böceklerden kurtulmak için yürüttüğümüz çalışmalar, 7/24 sürdürülmektedir. Bayrampaşa’nın tüm semtlerine sunduğumuz kaliteli böcek ilaçlama hizmetleri, ekonomiktir. Çağrı merkezimiz sizleri bilgilendirmek ve sizden gelen randevu taleplerini yönlendirmek amacıyla, yılın her günü ve günün 24 saati telefonun diğer ucundadır. Bize ulaşmak için telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir