Böcek İlaçlama Şirketleri

bocek-ilaclama-sirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri farklı tür ve özelliklere sahip olan haşerelerin imha edilmesinde profesyonel yolları geliştiren kurum ve kuruluşlardır. İnsanların yaşadıkları alanlara kolay adapte olan böcekler, birçok alanda kolayca yuva yapabilirler. Amatör kişilerden alınan böcek ilaçlama hizmeti ile bu yuvaları teşhis etmek ve haşereleri kontrol altına almak mümkün değildir. Çeşitli yerlerde yuva yapan haşereleri, uzman böcek ilaçlama şirketleri ve personelleri ile kontrol altında tutabilirsiniz.

Şirketimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış böcek ilaçları ile birçok böcek ve fareyi ilaçlamaktadır. Fare ve haşere kontrol uygulamalarımız, en dar alanlarda bile başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Kalıcı İlaçlama Tekniklerimiz

Kalıcı ilaçlama tekniklerimiz uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile günümüz halini almıştır. Sağlığınıza da, eşyalarınıza da hiçbir şekilde zarar vermeyen ilaçlarla uygulanan işlemler, açık ve kapalı tüm alanlarda başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Sıvı, kokusuz, toz, kokulu ve jel ilaçlarımız, en iyi ekipmanlar yardımı ile uygulanmaktadır. Firmamızı arayan müşterilerin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda uygulamaya koyduğumuz böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Püskürtmeli İlaçlama Yöntemi

Olarak başlıklar altında sıralanabilir. %100 sonuç garantisi sunduğumuz kalıcı ilaçlama tekniklerimiz için uzman ekibimizi günün her saati arayabilirsiniz.

Haşereler Yuvalarını Nerede Kurar?

Haşereler yuvalarını nerede kurar? Haşereler yuvalarını, rutubetli ve pis her alanda kurabilmektedirler. Kuytuda, köşede buldukları alanlara yumurtalarını bırakabilirler. Bıraktıkları yumurtaları, kısa süre sonra erişkin hale gelmekte ve yaşam alanlarını istila etmektedir. Bu yüzden yuvalarda ve yumurtalar üzerinde tam kontrol sağlamanın önemi büyüktür. Şirketimiz, kaliteli ekipmanları ile en dar alanlara bile girebilmekte, haşere yumurtaları üzerine ilaçlarını nüfus ettirmektedir.

Ayrıca fare ilaçlama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Fare yuvalarını da teşhis ederek, kontrol etmekteyiz.

Yaşam alanlarınızda kalorifer böceği, Alman hamam böceği, fındık faresi, tahtakurusu, akrep, Amerikan hamam böceği, sivrisinek, pire, örümcek, kakalak, lağım faresi, ev faresi, kene, kertenkele, çatı faresi, hamam böceği, mite, yaban arısı, mayt, uyuz böceği, salyangoz, bit, yılan, kırkayak, eşek arısı, akar, gümüş böceği, güve, halı böceği, sinek, teşbih böceği, karafatma, kulağakaçan böceği, tatarcık, kör fare, sıçan, tahtakurdu, çıyan, karınca, çekirge, pamuk faresi bulunması durumunda bizimle iletişime geçebilir ve ekonomik yollarla hizmet alabilirsiniz. Sektörde böcek ilaçlama şirketleri arasında, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sağlayacağınız tek şirket olmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına, günün her saatinde ve yılın her gününde birçok alana hizmet olanakları sağlamaktayız.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir