Bayrampaşa Belediyesi Böcek İlaçlama

bayrampasa-belediyesi-bocek-ilaclama

Bayrampaşa Belediyesi böcek ilaçlama servislerimizde tüm mekanlarda karşılaşma ihtimaliniz olan haşerelere karşı profesyonel teknikler geliştirilmiştir. Bu uygulamaları gerçekleştiren ilaçlama personellerimiz alanları ile ilgili tüm eğitimlerden geçmiştir.

 • Altıntepsi,
 • Numunebağ,
 • Muratpaşa,
 • Yıldırım

Semtinde bulunan böcekler, Bayrampaşa belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz tarafından etkili ilaçlarla ilaçlanmaktadır. Semtlerde ve ilçeye bağlı bulunan tüm mahallelerde, halk sağlığı bizim güvencemiz altındadır. Halk sağlığını korumak için en kaliteli ilaçları kullanmaktayız. Sağlık Bakanlığı’nın onay vermediği hiçbir ilacı, hizmetlerimizde kullanmamaktayız.

Böceklerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları

Böceklerin yaşam alanlarımızda bulunması, birçok sağlık sorununa neden olabilmektedir. Mikrop yuvalarında yaşayan haşereler, vücut direncini düşüren zararlı bakterileri yaşam alanlarımıza taşırlar. Vücudumuzun hastalıklara karşı geliştirdiği direncin düşmesine neden olan böcekler, bulaşıcı hastalıkları da insanlara bulaştıran zararlı canlılardır.

 • Yaşam alanlarımızda eşyalara temas ederek, salyalarını yiyecek ve içeceklerimize bulaştırarak, kanımıza emerek bulaşıcı birçok hastalığın diğer canlılardan vücudumuza girmesini sağlamaktadır.
 • Aynı zamanda alerjik reaksiyonlara ve paraziter hastalıkların yaşanmasına da neden olan böcekler, yaşam kalitemizi düşürmektedir.
 • Vücuttaki kaşıntı, iş gücümüzde düşüşe neden olmaktadır. Ayrıca, evimizde, işyerimizde böceklerin var olması, psikolojik sorunlar yaşamamızı sağlamaktadır.

Böceklerin neden olduğu hastalıkları aşağıda görüldüğü gibi sıralarsak konunun anlaşılmasında etkili olacaktır.

Böceklerden Bulaşan Hastalıklar

 • Tifüs
 • Dizanteri
 • Verem
 • Veba
 • Sarıhumma

Anında ve Kesintisiz Hizmet

Haşereler ve kemirgenler, kısa sürede üreyen zararlı canlılardır.  Bu yüzden yaşam alanlarınızda herhangi bir haşere veya fare türü ile karşılaşmanız durumunda önlem almalısınız. Haşere ile mücadeleyi geciktirmeniz durumunda, yaşam alanlarınız kısa sürede istila edeceklerdir. Zaten sizin alanda bir tane haşere görmeniz, alanda yüzlerce haşerenin var olduğunun bir belirtisidir. Belediyelerden talep ettiğiniz hizmetlere, kısa zamanda geri dönüş olmamaktadır. Ancak Bayrampaşa belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz, sizden gelen randevu taleplerini hemen değerlendirmekte ve size yakın olan araçlı servisimizi anında yönlendirmektedir.

İlaçlama Fiyatları

Bayrampaşa belediyesi böcek ilaçlama fiyatlarının en uygunu servislerimiz tarafından uygulanmaktadır. Müşteri odaklı çalışmalarımızı aralıksız devam ettirmekte ve tüm semtlerde aynı düşük ücretlerle işlem yapmaktayız.

Uygun Fiyatlarla Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Ekonominize uygun olacak şekilde hazırlanan ücretlendirme politikamız halkın bütün kesimlerine hitap etmektedir. Haşerenin türüne, sorunlu alana ve böcek ilacı miktarına göre değişkenlik gösteren böcek ilaçlama fiyatları aşağıda sıraladığımız tüm haşerelerde geçerlidir.

 • Kalorifer böceği, gümüş böceği, hamam böceği ve türleri, kakalak, karafatma haşerelerinde etkili olan jel ilaçlama tekniğimiz ekonomik fiyatlardan oluşmaktadır.
 • Kertenkele, tespih böceği, çıyan, güve, kırkayak, kulağakaçan, mayt ve çekirge haşerelerine karşı uyguladığımız yöntemler uygun ödeme imkanları ile hizmetinizdedir.

Müşteri temsilcilerimizi arayarak, sağlıklı yaşam alanlarında yaşamak için hizmet talep edebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir