Bayrampaşa Atışalanı böcek ilaçlama

bayrampasa-atisalani-bocek-ilaclama

Atışalanı Bayrampaşa böcek ilaçlama, Esenler, kuzeyde Gaziosmanpaşa, güneyde Güngören, güneydoğuda Zeytinburnu, batıda Bağcılar ilçeleriyle komşudur. Esenler, Atışalanı, Habipler olmak üzere; 4.9270 hektar alana yayılmış ilçe, 17 mahalleden oluşmaktadır.

Böcek ve haşereler nerelerde ortaya çıkarlar?

atisalani-bocek-ilaclama

atisalani-bocek-ilaclama

Başakşehir 4. Etap’ın da ilçeye katılmasıyla Esenler’in yüzölçümü toplam 5.227 hektara, mahalle sayısı da 18’e çıkmıştır. Esenler’in güncel nüfusu  457.231 kişidir. Günümüzde yerleşim merkezi olarak fazlasıyla tercih edilen Esenler’de artan nüfustan ötürü çarpık kentleşme oluşmuştur. Bu durum ise böceklerin yaşam alanlarımıza girmesine neden olmuştur.

Böcekler dünya üzerinde oldukça güçlü bir nüfusa sahiptir. Gün içinde en çok karşılaştığımız canlı çeşidi olan haşereler neredeyse ev, iş yeri, hastane, okul, park, bahçe, tarla gibi açık veya kapalı alan fark etmeksizin etrafımızı sarmış durumdadır.  Haşerelerden pek çok insan evde amatörce uygulanabilecek bitkisel yöntemlerle kurtulabileceğini düşünür; fakat haşere istilası ancak profesyonel ilaçlama hizmeti veren firmaların uygulayacağı işlem sayesinde kesin olarak çözüme kavuşur.

Bayrampaşa böcek ilaçlama olarak  yıllardır İstanbul genelinde vermiş olduğumuz ilaçlama hizmetimiz Esenler Atışalanı’nda da faaliyetini sürdürmektedir.  İlaçlama hizmetlerimiz arasında hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı mücadele vardır.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız haftanın her günü ve saati hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimiz yardımıyla belirli tarihler belirleyebilir ve uzman ekibimizden gerekli yardımı alabilirsiniz.

Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Sağlık Bakanlığınca onaylı olup çevreye ve insanlara hiçbir zararı yoktur. Böcek ve haşerelere yönelik olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir.

İlaçlama yapılmadan önce uzman ekibimiz önce şikayet edilen böceği teşhis eder ardından uygun olan ilaçlama tekniğini uygular.

İlaçlama fiyatları, böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir