Arnavutköy böcek ilaçlama

arnavutkoy-bocek-ilaclama

Arnavutköy böcek ilaçlama, Bireylerin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşayabilmeleri için bir takım koşulların sağlanması gerekir. Bunların arasında gelen en önemli faktörlerden biri de tüm haşere çeşitlerinin yaşam alanlarından uzak tutulması gerektiğidir. Arnavutköy böcek ilaçlama servisi yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile birlikte İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.

Yaşamı tehdit eden böcek ve haşereler 

İlaçlama; ev,iş yeri, otel, okul, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, çiftlik gibi açık alanlarda da uygulanabilen, belirli alanların belli başlı böcek veya fare türlerine karşı uzun süre sterilize edilme işlemidir. İlaçlama uygulamaları sonucunda alan içinde uzun bir süre ilaçlama yapılan canlı çeşidine rastlanılmaz. Firma seçerken dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir.

arnavutkoy-bocek-ilaclama

arnavutkoy-bocek-ilaclama

Arnavutköy böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar da TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Yaşam alanlarına girdiğinde hızlı bir şekilde üreyip, istila haline gelen böcek ve fare türleri başlıca; pire, bit kene, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan,  kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele ve tüm fare çeşitleridir. Bu canlılar ile karşılaştığınızda sağlığınız içinde kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel firmalardan alınacak ilaçlama uygulamaları ile sağlanır.

Arnavutköy bölgesinde böcek ve fare türü olarak en çok şikayet aldığımız bölgeler; Adnan Menderes, Anadolu, Arnavutköy merkez, Atatürk, Baklalı, Balaban,  Boğazköy İstiklal, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M. Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahalleleridir.

Sizde yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü sorunu yaşıyorsanız Arnavutköy böcek ilaçlama servisini arayarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden ilaçlama uygulamaları hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart fiyatta olmakla birlikte gayet ekonomiktir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir