Bayrampaşa Altıntepsi Fare İlaçlama

bayrampasa-altıntepsi-fare-ilaclama

İnsanların yaşadığı ve temas ettiği alanlara dahil olan haşereler, taşıdıkları mikrop ve bakteriler aracılığıyla insan sağlığını tehdit edecek durumlara zemin hazırlar. Özellikle fare zararlısı; lağım, çöplük ve gider gibi pis alanlarda yaşayarak buralardan edindiği mikroplar aracılığıyla çok ciddi hastalıkların taşıyıcısı halini almıştır. Bu zararlıyla mücadele yöntemleri; genellikle ilkel ve bilinçsizce gerçekleştirilen uygulamaları içermektedir. Profesyonel bir destek alarak gerçekleştirilecek fare ilaçlama yöntemleri kesin sonuç sağlayacaktır. Bayrampaşa Altıntepsi fare ilaçlama servisimiz; ilaçlama faaliyetlerini yürüttüğü bölgelerde en iyi fare ilaçlama firması olarak adını duyurmuştur. Gelişmiş fare ilaçlama teknikleriyle kokusuz ve temiz bir ilaçlama imkanı sunarak danışanlarını haşere probleminden tümüyle kurtarmaktadır.

Altıntepsi Fare İlaçlama

altıntepsi-fare-ilaclama

altıntepsi-fare-ilaclama

İlaçlama alanında 30 yıldır çalışmalarını yürüten firmamız; edindiği tecrübeler ışığında,türlere göre özel olarak geliştirdiği yöntemlerle hizmet vermektedir. Haşerelerin hassasiyetlerini ve zaafiyetlerini bilen Altıntepsi fare ilaçlama ekiplerimiz; bu doğrultuda çalışmalarını sürdürerek haşerelerin bu özel durumlarına göre yöntemler oluşturmuştur. Örneğin, şekerli ve yapışkan tatlardan hoşlanan gümüşçün, hamam böceği, kalorifer böceği için jel böcek ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Fareler içinse, haşerenin sevdiği lezzetlerle maskelenen özel fare ilaçları kullanılmaktadır. Uygulamalarda kullanılan ilaçlar, Dünya Sağlık Örgütü kriterlerine uygun olup Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış içeriklere sahiptir. Haşere dışında hiçbir canlıya zararı dokunmadığı ispatlanan ilaçlar,%100 çözüm sağlayan yöntemlerle haşereleri ortadan kaldırmaktadır.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Bazı fare ilaçlama firmaları ilkel ve sağlıksız fare ilaçlama yöntemlerini kullanarak hem insan sağlığını tehlikeye atmakta hem de işlem sonrası temizlik kısmını zorlaştırmaktadır. Altıntepsi Bayrampaşa fare ilaçlama servisimizin kullandığı yöntemler; insan sağlığı odaklı olup hijyen garantisi sunmaktadır. En çok tercih edilen fare yakalama yöntemi ise fare istasyonu uygulamasıdır. Haşerenin sevdiği kokulardan faydalanılarak üretilen fare ilacı, özel bir kutu içerisinde muhafaza edilmektedir. Bu kutu; evcil hayvanların ilaca erişimini engellediği gibi farenin içeride hapsolmasını da sağlamaktadır. Kutunun içerisinde hapsolan fare ilacı yedikten kısa süre sonra ölür. Burada kuruyan farenin koku oluşumu da böylece engellenmiş olur. Bunun dışında yoğun buharlama, zehirli yem, sıvı ilaçlama gibi çok sayıda ilaçlama yöntemi mevcuttur. Firmamızın ilaçlama yöntemleri ve Altıntepsi fare ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir