Akar, Mayt, Mite İlaçlama

akar-mite-mayt-ilaclama

Akar, mayt ve mite ilaçlama her dönem tekrar eden bir uygulamadır. Böcek ilaçlama firmaları içinde akar, mayt, mite ilaçlama işlemlerini en garantili şekilde yapan firmamız, ayrıca en zararlı haşereler, kemirgenler, sinekler ve en az 50 türden fazla haşere üzerinde de sizlerin daima yanındadır. Akar, mayt, mite ise bu haşereler arasında gözle görünmeyen ve organizma türünden canlılardandır. Peki, akar, mayt, mite nedir ve bu haşereler nerelerde bulunur?

  • İnsan derisi ile beslenen, ev tozu olarak da bilinen bu organizmalar, insanların olduğu her yerde fazlasıyla bulunurlar.
  • Çok yavaş hareket eden fakat çok hızlı bir şekilde bölünerek çoğalan bu haşereler, pek çok hastalığın da başlatıcısı konumundadırlar.
  • Her mevsimde aktif olarak faaliyet gösterebilirler.
  • Özellikle küçük çocuklarda ve yaşlılarda nefes darlığına, bronşit ve boğaz akıntısına, burun tıkanıklığına yol açmaktadırlar.

Böcek ilaçlama uygulaması sayesinde kontrol altına aldığımız bu küçük haşerelerin yaşamınızı kabusa çevirmesini istemiyor iseniz bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Nerelerde Bulunurlar?

Akarların genel olarak özelliklerine baktıktan sonra nerelerde çoğaldığına dair bir ön bilgimizin olmasında fayda var. Zira yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkan akar, mayt ve mitelerin bulundukları yerler;

  • İnsanların yaşadığı, olduğu her noktada bu haşereler de yaşamaktadır.
  • Evlerde, yataklarımızda, iş yerlerinde,
  • Okul sıralarında, yemek ve çalışma masalarında,
  • Kapı kollarında, paralarda,
  • Toplu taşıma araçlarında,
  • Bilgisayar klavyesi, faresi üzerinde bol miktarda bu haşereden bulunmaktadır.

Yayılma alanı oldukça geniş olan bu haşereler ile mücadele etmek için profesyonel marka kimliğine sahip olan firmamızı her daim arayabilirsiniz.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama Servisi

Bayrampaşa Böcek İlaçlama servisi bakanlıklar onaylı böcek ilaçları ve alanında eğitimli, güvenilir, deneyimli böcek ilaçlama personelleri ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. Gözle görünmeyen akar, mayt, mite ilaçlama işlemlerinde dahi sizlere en garantili yöntemleri en etkin koruma ile sunmaktadır. Böcek ilaçlama şirketleri arasında en lider konumda olan ve daima bu konumu koruyan firmamızın çağrı merkezleri ilaçlamalar adına soracağınız ve danışacağınız her soruya açıktır. Bizleri 7/24 arayabilir, müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir